Kullanım Şartları

Divin.com.tr Divin'in resmi web sitesidir. 

Divin.com.tr'den alışveriş yapabilmek için en az 18 yaşında olmak gerekmektedir. 

Divin.com.tr'den alışveriş yapmak için üyelik gerekmez. Bununla birlikte daha sonraki alışveriş ve işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmek ve Divin.com.tr'nin sunacağı avantajlardan faydalanabilmeniz için üyelik sistemini tavsiye etmekteyiz. 

Divin.com.tr'ye üyelik ücretsizdir. 

Divin.com.tr'ye 18 yaşından küçükler üye olamazlar. 

Divin.com.tr üyeliği kişiye özeldir. Hiçbir şekilde ve koşulda başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumdan kaynaklanan sorunlarda Divin.com.tr sorumluluk kabul etmemektedir. 

Divin.com.tr'ye üyelik için verilen bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Yanlış beyanlardan kaynaklanan sorunlardan Divin.com.tr sorumlu tutulamaz. 

Divin.com.tr üyeleri sistemde kayıtlı olan tüm bilgilerini diledikleri zaman değiştirme ve üyelikten ayrılmak için sistemdeki kayıtlarını silme haklarına sahiptirler. 

Divin, Divin.com.tr'de yayınlanan her türlü içeriği (fiyat, görsel öğeler ve diğer tüm bilgiler) önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. 

Divin.com.tr dizgi ve sistem hatası kaynaklı fiyat ve içeriklerden sorumlu değildir ve bu hatalarla ilişkili siparişleri iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. 

Divin.com.tr'de yayınlanan hiçbir yazılı veya görsel içerik izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi takdirde doğabilecek yasal uyuşmazlıklarda Divin.com.tr bu uyarıyı açık bir şekilde yapmış olduğundan, hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Divin.com.tr üzerinden verilen siparişlerin işleme alınması için sipariş tutarına karşılık gelen ödemenin yapılması gerekmektedir. Kredi kartı, havale veya EFT kanalıyla yapılan ödemeler Divin hesaplarına iletildiği andan itibaren siparişleriniz kesinleşir ve işleme alınır. 

Divin.com.tr'de satışa sunulan ürünlerin üretimi ve/veya temini mümkün olmadığı durumlarda sipariş sahibi, en kısa yoldan (e-posta/telefon) bilgilendirilir ve ürün için tahsil edilen tutarın tamamı, ödeme yönteminin aynısı üzerinden (kredi kartı, havale veya EFT'nin hangisiyle ödeme yapılmışsa) sipariş sahibine iade edilir. 

Divin.com.tr yayınında teknik nedenlerden ötürü (hosting, internet servis sağlayıcıları vb.) aksama veya kesinti yaşanabilir. Divin.com.tr bu tarz bir problemden sorumlu tutulamaz. 

Divin.com.tr web sitesinin kullanılması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir.