Gizlilik İlkeleri

Divin, Divin.com.tr web sitesinin ziyaret amaçlı olarak kullanılmasından dolayı kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep etmemektedir. Bunun dışında Divin.com.tr üyeliği ve Divin.com.tr'den alışveriş yapabilmeniz için bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. 

Divin, Divin.com.tr web sitesi üzerinden yapılan işlemlerde kişisel bilgilerin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekte; bu bilgileri gerekli teknik altyapıyla güvence altına almakta ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşmamaktadır. 

Divin.com.tr web sitesinin yönetimi; müşteri güvenliğinin temini için müşteri ve müşteriye özel bilgilerin tanımlanması ve tanınması; Divin.com.tr'den yapılan alışverişlerde herhangi bir sahteciliğe karşı önlem alınması amaçlarıyla Divin, Divin.com.tr'ye erişim sağlayan bilgisayarların IP adreslerini kayıt altında tutmaktadır. 

Divin.com.tr'de işlem süreçlerinin kısaltılması, şifre gizliliği, alışveriş sepetlerinin takibi ve müşteri tercihleri doğrultusunda içerik sunulması gibi bazı gerekli durumlarda; "cookie" olarak tanımlanan standart bir internet uygulamasına yer verilmektedir. 

Divin.com.tr web sitesinin kullanılması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir.